.

מגיע לך -
יותר עסקים,
יותר הכנסות,
יותר חופש אישי!

אבל... האם העסק שלך ישרוד מספיק זמן כדי שתשיג את זה?
הירשמו חינם לדוח "רישיון להצלחה" שיגלה לכם מה דרוש כדי שהעסק שלכם ישרוד וישגשג

מחצית מכל העסקים שנפתחו השנה יכשלו וייסגרו תוך שנתיים. 75% ייעלמו תוך חמש שנים.

מה זה אומר? זה אומר שכל שנה, כ-50,000 עצמאים, פרילנסרים ובעלי עסקים קטנים, אנשים כמוך, אנשים שעובדים קשה, נותנים את הנשמה, משקיעים את כל המרץ, האנרגיות והכסף שלהם בניסיון להרים את עסק החלומות שלהם - נכנעים, מוותרים וסוגרים את העסק.

מה התוכנית שלך לא להיות אחד מהם?

שלום. קוראים לי שמעיה, אני מאמן ויועץ עסקי,
ואני יכול להגיד לך מה לא יעבוד - 

שמעיה דוד, יועץ ומאמן עסקי

לעשות מה שתמיד עשית, לא יצליח. לעשות מה שכולם עושים, גם זה לא יצליח. כשהרוב נכשלים, להמשיך לעשות כמו כולם זה מרשם להכחדה.

"...הסטטיסטיקה לא משקרת. למרות התקוות, למרות החלומות, למרות העבודה הקשה - שנתיים או חמש שנים... בסוף הדרך הם לא מחזיקים מעמד ונסגרים.

אם ברצונך להימלט מהסטטיסטיקה הנוראה הזו, יהיה עליך לעשות משהו אחר ממה שעשו כל אלו שנכשלו. וכל הסיכויים שאין לך מושג מה צריך לעשות. זה לא 'הגיון פשוט'. זה לא 'מה שכולם יודעים'. אם כולם היו יודעים את זה, הם לא היו נכשלים. צריך משהו אחר. משהו שונה. אבל מה?"

אני מזמין אותך להירשם לניוזלטר שלי ולקבל מייד, בחינם וללא כל התחייבות, את "רישיון להצלחה", דוח מיוחד שיסביר לך מדוע רוב העסקים הקטנים נכשלים, ומה צריך לעשות כדי לא להיות אחד מהם. כל מה שצריך הוא להירשם בתיבה למעלה והדוח יישלח אליך מייד.

 

הדוח שלי יראה לכם איך כל הסימפטומים שהעסק שלכם סובל מהם מגיעים מאותן שתי סיבות יסוד, וויראה לכם איך שתי הסיבות האלו נובעות מאותה בעיה.

כשתבינו את זה, תבינו מדוע כל כך קשה לכם היום - ואיך להתחיל לתקן את המצב

בואו ללמוד מדוע רוב הזמן שלכם יוצא על פעילויות שאינן תורמות דבר, ומהן הפעילויות היחידות בעסק שבאמת מכניסות לך כסף.בואו ללמוד איך להפוך את העסק שלכם לכלי שיגשים את השאיפות שהיו לכם כשהקמתם אותו. 

אני שונא דואר זבל בדיוק כמוך. האימייל שלך לא ישמש לשום מטרה פרט לתקשורת מאתנו. ביכולתך לעדכן את פרטיך או להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת, בלחיצה על הקישור המצורף לכל הודעת אימייל מהמערכת.

לפרטים בנוגע לאתר או לתמיכה טכנית ניתן לפנות באימייל ל support@ecoachingsuccess.com 

eCoachingSuccess ת.ד. 292 יובלים, 20142. 0543047807

הירשמו עכשיו ותלמדו למה זה לא עובד, ומה צריך לעשות כדי להתחיל להצליח

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.