לצפייה בקורס יש למלא את הפרטים ולקבל מיד את הטכניקה הראשונה

.

רגשות של פחד, אשמה או כעס משתלטים עליך ולא נותנים לך מנוחה?
יש מה לעשות כדי להרגיש טוב יותר!

קורס וידאו לניהול רגשות
בעזרת NLP ודמיון מודרך

שלושה שיעורי וידאו ממוקדים שיגלו אותך:

טכניקה לשחרור רגשות קשים בתוך דקות

איך לנהל רגשות באמצעות מקצבים

איך לטפל ברגש של פחד כשהוא מופיע

לצפייה בקורס יש למלא את הפרטים ולקבל מיד את הטכניקה הראשונה

מי אנחנו...

שלום, אנחנו דפנה ואמיר רטר, בכירי המנחים ל-NLP ודמיון מודרך בארץ וחלוצי השיטה (מאז שנת 1994). את מכללת רטר הקמנו מתוך החזון הגדול שלנו להפיץ את NLP בישראל.

קצת עלינו -

דפנה רטר - NLP Master Trainer מטעם NLPU, כתבה עד כה 15 ספרים וחוברות לימוד המלוים את מסלולי הלימוד במכללה, מרכזת את שנה ג' (NLP טריינר והתמחויות). בעלת תואר בעבודה סוציאלית,

אמיר רטר - בעל דרגות: NLP Master Trainer, NLP New Code Trainer, (קיבל הסמכה ישירה מפרופ' ג'ון גרינדר), Time Line Therapy™ Master Trainer מטעם טד ג'יימס. מרכז את מסלולי הלימוד בתוכנית הדו שנתית. בעל תואר בהנדסת אלקטרוניקה.


מה זה NLP

NLP = Neuro Linguistic Programming
ובעברית, ניתוב לשוני פיזיולוגי.

טכנולוגיות גוף-נפש הכוללות מגוון רב של טכניקות, מיומנויות וכלים המסייעים להשיג שינויים התנהגותיים, רגשיים ובריאותיים. NLP מאפשר השגת תחושת שליטה, חיזוק יכולות ומיומנויות, התמודדות במצבים שונים, כגון מצבי משבר. הגישה משלבת ידע מתחומי הנוירולוגיה והבלשנות.

ה-NLP משמש בתחומים רבים: טיפול פרטני, חינוך, ספורט, ניהול ועסקים ורפואה. היתרון הטיפולי של ה-NLP הוא ביצירת אפשרות לכל אחד להגדיר מטרה באופן ברור ולהשתמש להשגתה בכוחו המופלא של הדמיון.


דמיון מודרך

הדמיון המודרך מפחית לחצים, מרכך תהליכי שינוי, ומאפשר עבודה ברבדים עמוקים ולא מודעים. מחקרים מדעיים הוכיחו כי המוח מגיב באופן זהה לאירוע בין אם התרחש במציאות ובין אם היה דמיוני. הביטוי 'נבואה שמגשימה את עצמה' מוכר לכולנו. אם נדמיין שאנחנו יכולים לשנות מצב קיים, גדל מאוד הסיכוי שאכן נצליח לבצע זאת. השימוש בדימויים מאפשר להשיג שינויים מהירים. אצלנו כאמור, השינוי מתחיל בדמיון.

 

תמיד חלמתי שיבוא יום ומישהו יניף מטה קסמים ואני אתעורר למציאות שבה התקפי חרדה נמוגו ונעלמו מחיי. "תתעוררי ליאת.... את לא בארץ האגדות" צעק בקול המודע, אבל התת מודע המשיך בחיפושים ומצא את מכללת רטר. באתר המכללה החוש הראייתי קלט את מה שחיפש – "טכניקות ה NLP והדמיון מודרך עוזרות בטיפול בהתקפי חרדה."

אושר ושימחה הציפו את התת מודע אבל המודע המשיך לחפור – "נו באמת, כבר עברת כמה קורסים של מודעות עצמית ואף אחד מהם לא עזר לך".

התת מודע היה נחוש בדעתו וטוב שכך, כי הקוסם (אמיר רטר) הניף את מטה הקסמים ובהנחייה של 40 דקות עזר לי להגדיר את המטרה ולנופף לשלום ולא להתראות להתקפי החרדה.

מלבד זאת, יום יום חוויתי שינויים בי ובתקשורת הבינאישית עם הסובבים אותי. אני רגועה, שלווה יותר והביטחון העצמי שלי מתעצם מיום ליום. מומלץ בחום לכל המתלבטים. אמיר יקר, תודה שהפכת את הדמיון למציאות.

ליאת שריג, בוגרת לימודי NLP ודמיון מודרך

אם הייתי שולחת מייל על כל פעם בה אני מודה לכם ומעריכה כ"כ את לימודי ה NLP  והדמיון המודרך, הייתי עושה זאת לפחות כמה פעמים ביום...

אני רוצה להוציא זאת מהלב ולהודות לכם שוב על מה שיצרתם, אני מלאת פליאה והרבה פעמים אני שואלת את עצמי: איך הם עשו את זה? איך יוצרים תכנים שכאלה? איך מחליטים להביא את זה ארצה וללמד את זה? זה לא ברור מאליו...

בתחילת שנה א' שאלה אותנו יעל: למה אנחנו מצפים מהלימודים? (או משהו בסגנון) ועניתי שאני רוצה להתרגש, כי כשאני מתרגשת אני יודעת שאני במקום הנכון ושזה הכי אמיתי לי שיש, וכך אני מרגישה כל שעור ושעור מחדש (וזו הכללה אמיתית!) וזו כבר השנה השניה!

אני מלאת תודה, על מה שיצרתם, על התכנים המופלאים, על יעל המדהימה והמרגשת, על ההתרגשות המיוחדת שאני חוווה בימי שני, על הסקרנות שיש בי לדעת עוד ועל כך שיש לי את הזכות להיות חלק מכל זה.

שמרית ברעם, בוגרת לימודי NLP ודמיון מודרך

לצפייה בקורס יש למלא את הפרטים ולקבל מיד את הטכניקה הראשונה

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.