.


קורס ניהול רגשות
שיעור מס' 2 - מקצבים של רגשות

בשיעור זה נלמד איך לנהל רגשות באמצעות שינוי המקצב שלהם

כדאי לחזור על שיעור זה בכל פעם שאתם צריכים לנהל את הרגש שלכם ולא יודעים איך


דמיינו לעצמכם שהייתם מגלים דרך חדשה ליצור קשר עם התבונה הגבוהה ביותר שלכם. מקום שאליו תוכלו לפנות בכל התלבטות וצעד שאתם שוקלים לעשות, יד מכוונת שתלווה אתכם בחשיבה ובפעולות שאתם עושים לקראת החיים המיטביים שאתם חולמים ושואפים לחיות. 

אילו הייתם מגלים את הדרך הזאת - בטוח, שהייתם רוצים להשתמש בה כבר עכשיו כדי לשנות את חייכם ורצים לשתף בה את כל מי שרק רוצה לשמוע. נכון?

אנחנו רוצים להזמין אתכם לכנס היכרות עם NLP ודמיון מודרך ולתת לכם הזדמנות לחוות את העוצמה של הגישה ואת היכולת שלה לחולל מהפך בחייכם ובחיי הסובבים אתכם. לפרטים על כנס ההיכרות הקרוב לחצו על הכפתור.

מה זה NLP

NLP = Neuro Linguistic Programming
ובעברית, ניתוב לשוני פיזיולוגי.

טכנולוגיות גוף-נפש הכוללות מגוון רב של טכניקות, מיומנויות וכלים המסייעים להשיג שינויים התנהגותיים, רגשיים ובריאותיים. NLP מאפשר השגת תחושת שליטה, חיזוק יכולות ומיומנויות, התמודדות במצבים שונים, כגון מצבי משבר. הגישה משלבת ידע מתחומי הנוירולוגיה והבלשנות.

ה-NLP משמש בתחומים רבים: טיפול פרטני, חינוך, ספורט, ניהול ועסקים ורפואה. היתרון הטיפולי של ה-NLP הוא ביצירת אפשרות לכל אחד להגדיר מטרה באופן ברור ולהשתמש להשגתה בכוחו המופלא של הדמיון.


דמיון מודרך

הדמיון המודרך מפחית לחצים, מרכך תהליכי שינוי, ומאפשר עבודה ברבדים עמוקים ולא מודעים. מחקרים מדעיים הוכיחו כי המוח מגיב באופן זהה לאירוע בין אם התרחש במציאות ובין אם היה דמיוני. הביטוי 'נבואה שמגשימה את עצמה' מוכר לכולנו. אם נדמיין שאנחנו יכולים לשנות מצב קיים, גדל מאוד הסיכוי שאכן נצליח לבצע זאת. השימוש בדימויים מאפשר להשיג שינויים מהירים. אצלנו כאמור, השינוי מתחיל בדמיון.

 

תמיד חלמתי שיבוא יום ומישהו יניף מטה קסמים ואני אתעורר למציאות שבה התקפי חרדה נמוגו ונעלמו מחיי. "תתעוררי ליאת.... את לא בארץ האגדות" צעק בקול המודע, אבל התת מודע המשיך בחיפושים ומצא את מכללת רטר. באתר המכללה החוש הראייתי קלט את מה שחיפש – "טכניקות ה NLP והדמיון מודרך עוזרות בטיפול בהתקפי חרדה."

אושר ושימחה הציפו את התת מודע אבל המודע המשיך לחפור – "נו באמת, כבר עברת כמה קורסים של מודעות עצמית ואף אחד מהם לא עזר לך".

התת מודע היה נחוש בדעתו וטוב שכך, כי הקוסם (אמיר רטר) הניף את מטה הקסמים ובהנחייה של 40 דקות עזר לי להגדיר את המטרה ולנופף לשלום ולא להתראות להתקפי החרדה.

מלבד זאת, יום יום חוויתי שינויים בי ובתקשורת הבינאישית עם הסובבים אותי. אני רגועה, שלווה יותר והביטחון העצמי שלי מתעצם מיום ליום. מומלץ בחום לכל המתלבטים. אמיר יקר, תודה שהפכת את הדמיון למציאות.

ליאת שריג, בוגרת לימודי NLP ודמיון מודרך

אם הייתי שולחת מייל על כל פעם בה אני מודה לכם ומעריכה כ"כ את לימודי ה NLP  והדמיון המודרך, הייתי עושה זאת לפחות כמה פעמים ביום...

אני רוצה להוציא זאת מהלב ולהודות לכם שוב על מה שיצרתם, אני מלאת פליאה והרבה פעמים אני שואלת את עצמי: איך הם עשו את זה? איך יוצרים תכנים שכאלה? איך מחליטים להביא את זה ארצה וללמד את זה? זה לא ברור מאליו...

בתחילת שנה א' שאלה אותנו יעל: למה אנחנו מצפים מהלימודים? (או משהו בסגנון) ועניתי שאני רוצה להתרגש, כי כשאני מתרגשת אני יודעת שאני במקום הנכון ושזה הכי אמיתי לי שיש, וכך אני מרגישה כל שעור ושעור מחדש (וזו הכללה אמיתית!) וזו כבר השנה השניה!

אני מלאת תודה, על מה שיצרתם, על התכנים המופלאים, על יעל המדהימה והמרגשת, על ההתרגשות המיוחדת שאני חוווה בימי שני, על הסקרנות שיש בי לדעת עוד ועל כך שיש לי את הזכות להיות חלק מכל זה.

שמרית ברעם, בוגרת לימודי NLP ודמיון מודרך

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.